|
10-8-2002
verwen De nieuwe Verwen-Vla van Campina met banaan-chocolade smaak wordt nu geleverd met echte stukjes. Godverpielekes! Zomaar Echte Stukjes in de Verwen Vla! (en als het pak leeg is kan je het schoonmaken, de waardebon invullen en opsturen. Dan krijg je 1.68 en 0.39 terug) (waarom ik u met deze informatie lastigval is mij ook even niet duidelijk)
MvR II ![]() JA! Allemaal nieuwe liedjes die weer goon GOED zijn goon. Drie kwartier is veel te kort voor deze Nederlandse Jacques Brel. Iemand het nieuwe Kleine Komedie-boekje al gezien? Want ik wil snel in het rode pluche nog meer beluisteren. (mocht u zich afvragen waarom ik nou precies zo ongelooflijke voor deze zanger val, dan moet u nog even wachten op een duidelijke, verantwoorde mening. Ik blijf nu alleen maar steken bij * zucht * ) 9-8-2002
MvR Vanavond gaan wij niet op de bank. Vanavond huren wij geen vage videoflims. Vanavond nemen wij gewoon de plu onder de arm en fietsen naar Het Park. Vanavond hobbelen wij tussen Dora's Blikkenbar en het stoeltje heen en weer. Vanavond gaan wij eens kijken of HIJ weer wat nieuwe liedjes heeft geschreven. ![]()
hollands Vast heel leuk voor mijn schoonouders, maar persoonlijk hoef ik niet zo nodig een draai-orgel voor de deur. Dank u.
test Weet je waar ik nou zin in heb? In een Testje... (en nou niet gelijk gaan gillen, ik zeg ZIN. U doet toch ook niet zomaar alles waar u zin in heeft?) 8-8-2002
weggaan In de afgelopen 2 maanden zijn er 4 Nieuw-Zeelandse familieleden 'overgekomen', waarvan er 1 bij ons logeert. De anderen zien we veelvuldig want voor je het weet zijn ze weer weg. Onder de 4 familieleden zijn mijn schoonouders. Mijn schoonvader is aan de oude kant. Mijn eigen vader is ook aan de oude kant. Als er met mijn eigen vader iets gebeurt dan spurt ik naar de trein en ben er in een kleine 2 uur. Als er iets met mijn schoonvader zou gebeuren dan duurt het minstens 3 dagen voordat iemand van ons ter plaatse kan zijn. Dan kan het ook nog eens te laat zijn. Dat is een angstig gevoel. Dus in de tijd dat de schoonouders in Nederland verblijven, zien we ze zo veel mogelijk. Dat woord dus is raar. Alsof je vooraf zou kunnen sparen voor eventueel verlies in de toekomst. Slaat nergens op maar doen we toch. Mijn zwager is ook 'over'. Hij crosst in een maand heel Nederland door om zoveel mogelijk indrukken in zich op te nemen. Hij ziet zijn familie, holt van verjaardag naar feest en belt dagelijks met zijn vrouw om alles door te nemen. De video staat constant in de aanslag. Hij spaart zijn Nederlandse familie, zijn neefjes. Hij spaart Marken en Volendam, Sneek en Maastricht. De zwager komt iedere 5 jaar en is jong van lijf en leden. De kans dat we hem niet terugzien is klein. Bij ons logeert een neef van 23. Hij is gisteren naar Parijs vertrokken. Als je 23 bent dan ga je de hort op, dan spaar je ervaringen. Desnoods aan de andere kant van de wereld. Misschien staat hij over 10 jaar weer eens op de stoep om zijn vrouw aan ons voor te stellen. Die zien we heus nog wel eens terug. Vandaag was het eerste afscheid. De zwager gaat woensdag weer terug en daarvoor zien we hem niet meer. Het contact tussen ons verloopt wonderlijk. Hij komt aan op Schiphol, we wennen een uurtje en vervolgens zit er geen wereld meer tussen. Het afscheid doet dus zeer. Hij is snel weer zo dichtbij en snel weer weg.
ajania ![]() Vorige week aangeschaft: de Zeemimosa. Een plant met die naam laat je niet staan. Wie deze naam bedacht heeft weet ik niet, want informatie moet je zoeken onder: Ajania. Dan wordt de naamkeus nog vreemder want de Ajania komt oorspronkelijk uit Centraal Azie. Ergens staat zelfs een foto van een steppe in Mongolie, bezaaid met Ajania's. Geen zee te bekennen. Mimosa is best aardig maar ik heb de plant gekocht vanwege naam en prachtige zilvergrijze bladeren. En nu staat mijn Ajania-Zeemimosa te bloeien op mijn dakje. Da's mooi, want de Carmozijnbes heeft de geest gegeven.
7-8-2002
vreemd U.I.T.B.O.O.R.L.I.N.G. Ik zie het toch echt goed. Een Uitboorling in plaats van een allochtoon. Als ik een neger was zou ik niet genoemd willen worden naar een gynaecologisch probleem.
middernachtelijk relativee Ach, en dan lees je de loglijst nog eens door ter broodnodige ontspanning na gepriegel op de vierkante millimeter en dan zie je dit. Tis niet altijd eerlijk verdeeld in de nachtelijke genoegens.
al doende Kent u dat? Midden in de nacht postertjes maken en niet op kunnen houden. Toch nog even kijken hoe het er zus en zo uitziet. Want eigenlijk wilde ik grijsblauw in plaats van wit. En dat lettertype moet ook anders. En wat fijn dat ik die foto 2 jaar geleden heb gemaakt. Is het zo goed? Ja, zo is het goed. Voor nu. Want nu moet er geslapen worden. (vanaf volgende week zal ik druk doende zijn mijn Plezier in een normale werkweek te proppen. Voor nu kan iedereen de boom in. Vakantie heet dat geloof ik. Ik zeg: leve de vakantie!) 6-8-2002
trend Opbergkastje Dolmen Schoenenkast Dukakis 3-deurs linnenkast Hoover Zitzak Jeanz Locker Glenn Bureaustoel Visund Hoogslaper Galaxy Bureauklokje Lelant Lampenserie Alessandro Ledikant Cindy Opbergdoos Joko Memobord Remember (joh!) Zitkubus Spela Dienblad Enjoy (dat valt nog te bezien) Boekenkast Leibniz Opbergkastje Data IK heb het niet verzonnen hoor! Maar wie dan wel?
ergernis Zeg meneer Wolters en familie Kohnstamm, zou u zo vriendelijk willen zijn om, in uw strijd om Het Beter Weten, uw aller ego's af en toe even onder de kouwe kraan te houden? Dank u. Ook namens Rochelle Rikkers.
welkom "Willkommen, bienvenue, welcome! Fremde, etranger, stranger. Gluklich zu sehen, je suis enchante, Happy to see you, bleibe, reste, stay." ![]()
Note-To-You-All De logs van Gien en Misdruk zijn veranderd. Dat u verder niet denkt dat ik m'n ogen nog niet open heb.
eerste en laatste Note-To-Self Nooit meer in de vakantie voor 08.00 uur een afspraak met fysio maken.
vakantie video Waar had ik ook alweer het idee vandaan dat 'Erin Brockovich' een stomme slijmfilm was en dat ik daar dus niet naar hoefde te kijken? Ja, wij hebben de videotheek ontdekt. Van de schap Ouwe Hap ligt hier nu Sex (ja met een X ja) Lies and Videotape en Proof of life. Maar da's voor morgen. 5-8-2002
vlucht Bij gebrek aan inspiratie voor wat dan ook heb ik me maar eens verdiept in De Vluchtroute. Als een huis aan een dijk of in een weiland er niet gaat komen en het huursysteem in Amsterdam mij uiteindelijk definitief gaat opbreken is daar nog de Vluchtroute naar Nijmegen. Veilig, vertrouwd, klein maar ook vroeger, terug en anders. En onderwerp van ruzie en gedoe, maar dat is weer een ander verhaal. Ongeveer 6 jaar geleden kreeg ik het op m'n heupen en diepte uit mijn administratie het bewijs van inschrijving op om vervolgens eens wat informatie in te winnen bij de Zachte-G-gemeente. "Uw inschrijving verloopt over 2 dagen". In de trein gesprongen, inschrijving verlengd en sinsdien krijg ik iedere 2 jaar een papiertje toegestuurd waarop mijn inschrijfduur staat vermeld. Geen moeite, groot plezier. Vandaag weer een heup-dag en gebeld om het krantje aan te vragen waarin de Nijmeegse huurhuizen staan beschreven. Dat heb ik al eens eerder bestudeerd, dat krantje. Geen moeite, groot plezier. "Het systeem is veranderd mevrouw, al sinds januari." Uw inschrijfduur telt niet meer, het draait nu om de woonduur in uw huidige huis. G*DVERD*MME! De woonduur van 4 jaar is peanuts bij mijn 12 jaar inschrijftijd. "Belt u anders even met een woningbouwvereniging, dan leggen ze het u allemaal even uit." "Rustig maar mevrouw, zegt de Zachte-G van de woonclub, inschrijfduur gaat boven woonduur. Binnenkort heeft u 13 jaar inschrijftijd. Daar moet u toch een leuk huisje voor kunnen krijgen." De Gemeente Nijmegen heeft zijn huurhuizen ook op internet staan. Ongeveer hetzelfde systeem als de Woningloterij van de Gemeente Amsterdam. Met wat minder huizen, wat minder reakties maar een verbluffend snelwerkende site met een behoorlijke layout en duidelijke links. U zou voor de grap het verschil eens moeten bekijken:
taal Een NZ-se logee leert een Nlds jongetje van 4 schaken. Het jongetje van 4 weet alleen van "yes" en "no" en de NZ-se logee weet alleen "ja" en "dankjewel". En ik geloof warempel dat het schaken gaat lukken. Zoek: |