Det's Life
schrijfblok


Gisteren zat ik tot laat, veel te laat, met rosé, veel te veel rosé, in mijn buitenruimte. De balkondeuren bleven 's nachts open en mijn vel was eerder op de dag veranderd van muffig wit in enthousiast roze. Van die dagen dat je denkt dat het leven zo bedoeld is.

Vandaag was er groot feest op IJburg vanwege de feestelijke opening van de tramlijn. Het hele eiland was bezaaid met feestjes en leuke dingen om te doen. Wij hebben ze niet gedaan, wij waren elders. De dag afsluiten op Blijburg is echter nooit verkeerd, dus besloten we daar te gaan zoeken naar restverschijnselen van de feestelijke dag. We troffen er geen spoor van bedachte feestjes, maar gewoon Blijburg, waar het al best vaak feest van zichzelf is. Ondanks de nieuwe tramlijn waren ze daar gewoon verdergegaan met kletsen in de zon, drinken en eten, dansen en vrijen.





De dj draaide zo mogelijk nog fijnere muzieken, het bier was weer prima en het was vol. Vol met roodverbrande mensen waarvan er inmiddels veel onder een handdoekje verstopt verder gingen met waar ze mee bezig waren.





Want naast de gebruikelijke attracties als het winkeltje, de massages en sinds kort ook een echte kapper, had Blijburg vandaag iets nieuws: het liefst bloot in de wind gaan liggen, je ogen dichtdoen en je vervolgens gratis laten zandstralen. Volgens mijn buurman kon je in deze zandstorm ook uitstekend je tanden laten polijsten. Na een uurtje waren we de helft van ons vel kwijt en ploegden we naar huis. Nu loeit de wind als een wilde om het huis en gaan we helemaal niet buiten eten. Net als je je mediterrane inslag weer een beetje hebt afgestoft, moet je weer in het Hollands grijs. Wat een gemeen land is Nederland eigenlijk.


Replies: 1

Ik lees op alles logs over de wind die hier nog niet gekomen is.
Misschien toch maar de computer uit en weer naar buiten nu het nog kan...

Powered By Greymatter