Det's Life
schrijfblok


Nee, het gaat niet over de hamer en maar meppen op wat tegeltjes, heb ik vandaag geleerd. Tang hier, tang daar, snijden, schuren, prutsen, lijmen en dan zijn we nog niet eens op de helft gekomen.
Maar mozaïeken bij S-Tiles is hartstikke leuk. Mocht u ook eens een keer zo'n workshop Mozaïeken a la Gaudí willen doen, dan raad ik u alleen aan dit bij iets normalere temperaturen te plannen. Want dat geknijp en gesnij is nog best wel zweet-producerend.

Mijn vis-probeersel ziet u hiernaast. U ziet dan wellicht ook dat ik nog ver verwijderd ben van een leuk badkamervloertje, keukenpaneel, of zelfs maar een fatsoenlijk tegeltje.
Vooralsnog lijkt mij het tot een goed einde brengen van mijn vis, al een behoorlijk ambitieus plan.
Dus opdrachten voor vrolijke bijzettafeltjes of spiegelranden kunt u nog even op uw spreekwoordelijke buik schrijven.
Eerst de vis en dan ooit, als ik heb geleerd het voegsel tot een yoghurt-maar-geen-kwark-substantie heb weten te roeren, en de zaak drie (3!) weken rustig heeft gedroogd, dan kunt u uw verjaardags-aanvragen indienen. Kleintjes graag. En alleen als u jarig bent bij een temperatuur ónder de 25 graden.


Replies: 2

~Hè, zucht~ te laat... Dat wil ik ook nog eens doen. Eens kijken wie ik er voor kan porren en anders ga ik gewoon alleen.
Weet je trouwens wat ook leuk is?
http://www.beeldhouwwinkel.nl. Ik wil er nog eens bronsgieten gaan leren.

Mozaieken is héél leuk! Had ik het geweten dan was ik graag met je meegegaan, ik ga me ook maar eens inschrijven voor een visje :)

Powered By Greymatter